Podzimní krajina
Autor: Jan Orlík
(1920 Opava - 1995)
signováno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Technika: pastel na kartonu, datace: 1978
Šířka: 54 cm, výška: 42 cm, rámování: 61 x 73 cm
Stav: dobrý
Konec dražby: 11.09.2024 20:32 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 400 Kč
Pro účast v aukci se stačí přihlásit
Přihlásit se nebo Registrovat