Interiér
Autor: Mogens Vantore
(1895 - 1977)
signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 70 cm, výška: 55 cm, rámování: 65 x 80 cm
Konec dražby: 11.09.2024 20:30 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 000 Kč