Kytice
Autor: Jan Vyhnálek
(1923)
Signováno a datováno vpravo dole, rámováno.
Technika: olej na plátně, datace: 1959
Šířka: 47 cm, výška: 60 cm, rámování: 70 x 57 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 11.09.2024 20:30 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 300 Kč