215. Cesta do kostela
Autor: Amálie Mánesová
(1817 Praha - 1883 Praha)
Monogramováno a datováno vpravo dole, paspartováno a zaskleno.
Technika: kresba, datace: 1846
Šířka: 22 cm, výška: 18 cm, rámování: 30 x 34
Konec dražby: 07.10.2024 21:11 SELČ
Zbývá: 17d 18h 16m 11s
Vyvolávací cena: 500 Kč