Oráč s koňmi - XL formát
Autor: Jan Sázel
(1898 Kojetín - 1968)
Signováno vpravo dole, rámováno.
Technika: olej na plátně
Šířka: 101 cm, výška: 78 cm, rámování: 95 x 117 cm
Konec dražby: 04.06.2024 20:16 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 800 Kč