Cesta s břízkami
Autor: Jan Sázel
(1898 Kojetín - 1968)
Signováno vpravo dole, rámováno.
Technika: olej na plátně, materiál: fixováno na překližce
Šířka: 42 cm, výška: 50 cm, rámování: 63 x 55 cm
Konec dražby: 04.06.2024 20:15 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč