2. Pohled do krajiny

Autor: Alois Kalvoda
(1875 Šlapanice - 1934 Běhařov)

Signováno vpravo dole, plátno fixováno na kartonu, rámováno.
Technika: olej na plátně, materiál: fixováno na kartonu
Šířka: 61 cm, výška: 44 cm, rámování: 62 x 79

Konec dražby: 07.10.2024 20:00 SELČ

Zbývá: 17d 20h 24m 39s

Vyvolávací cena: 5 500 Kč