227. Dostihy - XL Formát
Autor: František Kucián
(1908 Vídeň, Rakousko - 1990 Přerov)
signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na sololitu
Šířka: 120 cm, výška: 50 cm, rámování: 130 x 60
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 08.10.2024 21:15 SELČ
Zbývá: 17d 7h 18m 49s
Vyvolávací cena: 2 500 Kč