Krajina

Autor: František Kucián
(1908 Vídeň, Rakousko - 1990 Přerov)

signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na sololitu
Šířka: 97 cm, výška: 32 cm, rámování: 43 x 107 cm

Konec dražby: 09.07.2024 21:11 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 800 Kč