Most přes řeku
Autor: J. Mičulka
datováno a signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Technika: akvarel, datace: 1939
Šířka: 49 cm, výška: 35 cm, rámování: 60 x 74 cm
Konec dražby: 11.09.2024 20:20 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 450 Kč