97. Tři tváře

Autor: Max Švabinský
(1873 Kroměříž - 1962 Praha)

Monogramováno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno a rámováno.
Technika: kresba, datace: 1925
Šířka: 17 cm, výška: 9 cm, rámování: 21 x 27 pošk.
Stav: poškozeno

Konec dražby: 07.10.2024 20:32 SELČ

Zbývá: 17d 18h 35m 15s

Vyvolávací cena: 500 Kč