Studie ženské hlavy
Autor: Max Švabinský
(1873 Kroměříž - 1962 Praha)
Signováno vpravo dole, datováno a značeno.
Technika: lept, datace: 1921
Šířka: 6 cm, výška: 7 cm, rámování: volný list
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 03.06.2024 20:34 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč