45. Dívky
Autor: Max Švabinský
(1873 Kroměříž - 1962 Praha)
Signováno tužkou vpravo dole, paspartováno.
Technika: litografie
Šířka: 12 cm, výška: 18 cm, rámování: 45 x 43,5
Stav: poškozeno
Konec dražby: 07.10.2024 20:14 SELČ
Zbývá: 17d 17h 7m 15s
Vyvolávací cena: 300 Kč