42. Portrét muže
Autor: Max Švabinský
(1873 Kroměříž - 1962 Praha)
Signováno vpravo nahoře, paspartováno.
Technika: lept
Šířka: 24 cm, výška: 28 cm, rámování: 45 x 43,5
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 07.10.2024 20:13 SELČ
Zbývá: 17d 17h 2m 22s
Vyvolávací cena: 400 Kč