Josef Suk
Autor: Max Švabinský
(1873 Kroměříž - 1962 Praha)
Signováno a datováno vlevo dole v grafice, s věnováním, paspartováno, zaskleno a rámováno.
Tisknuto: 1924
Tisknuto: 1924
Technika: lept, datace: 1923
Šířka: 28 cm, výška: 33 cm, rámování: 51 x 43
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 09.09.2024 21:34 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč