260. Kosatce

Autor: Max Švabinský
(1873 Kroměříž - 1962 Praha)

signováno tužkou vpravo dole pod grafikou, datováno v tisku, paspartováno
Technika: litografie, datace: 1953
Šířka: 15 cm, výška: 18 cm, rámování: v paspartě 42 x 29,5
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 07.10.2024 21:26 SELČ

Zbývá: 17d 16h 33m 36s

Vyvolávací cena: 500 Kč