217. Venuše
Autor: Max Švabinský
(1873 Kroměříž - 1962 Praha)
Monogramováno a datováno uprostřed dole, paspartováno a zaskleno.
Technika: kresba, datace: 1952
Šířka: 29 cm, výška: 19,5 cm, rámování: 36 x 44
Stav: malba nečištěna
Konec dražby: 07.10.2024 21:12 SELČ
Zbývá: 17d 18h 33m 13s
Vyvolávací cena: 400 Kč