18. Antonín Dvořák

Autor: Max Švabinský
(1873 Kroměříž - 1962 Praha)

Signováno tužkou vpravo dole, vydal S.V.U. Mánes v Praze a Jan Štenc. Zaskleno a rámováno.
Technika: heliogravura, datace: 1909
Šířka: 34,5 cm, výška: 43,5 cm, rámování: 53 x 39,5

Konec dražby: 07.10.2024 20:05 SELČ

Zbývá: 17d 20h 22m 18s

Vyvolávací cena: 1 200 Kč