Petúnie
Autor: Max Švabinský
(1873 Kroměříž - 1962 Praha)
signováno vpravo dole v tisku, volný list
Technika: litografie
Konec dražby: 10.09.2024 20:44 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 600 Kč