25 obrazů s poznámkami o době a díle
Autor: Max Švabinský
(1873 Kroměříž - 1962 Praha)
litografie a hlubotisky
Technika: litografie, datace: 1945
Šířka: 21,5 cm, výška: 30 cm, rámování: volné listy
Stav: poškozeno
Konec dražby: 04.06.2024 20:38 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč