20. Holuby
Autor: Jaroslav Mašek
(1914 Dvůr Králové nad Labem - 1973 Mladá Boleslav)
Signováno vpravo dole, zaskleno a rámováno.
Technika: olej na kartonu
Šířka: 29 cm, výška: 25,5 cm, rámování: 35 x 38,5
Konec dražby: 07.10.2024 20:06 SELČ
Zbývá: 17d 20h 5m 2s
Vyvolávací cena: 600 Kč