Pohled na Paříž
Autor: Maurice Moberg
(1923 - 2014)
datováno a signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně, datace: 1963
Šířka: 45,5 cm, výška: 55 cm, rámování: 72 x 63 cm
Konec dražby: 03.06.2024 20:22 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 400 Kč