Rybáři v přístavu
Autor: Ercole Magrotti
(1890 - 1967)
signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 70,5 cm, výška: 50 cm, rámování: 59 x 59
Konec dražby: 21.08.2024 20:17 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč