Mokřady
Autor: K. Werra
Signováno vpravo dole, rámováno vezdobeném rámu, na reversu autorský štítek a popisek
Technika: olej na malířské desce
Šířka: 47 cm, výška: 26 cm, rámování: 50 x 70 cm
Konec dražby: 04.06.2024 21:18 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 4 500 Kč