Partie z Českomoravské vysočiny
Autor: Ladislav Kotas
(1910 Skalička - 1986 Praha)
Signováno a datováno vpravo dole, na reversu autorský štítek, rámováno.
Technika: olej na překližce, datace: 1956
Šířka: 42 cm, výška: 32 cm, rámování: 46 x 56 cm
Konec dražby: 04.06.2024 21:23 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč