19. Z Pouzdřanské stepi
Autor: František Hodonský
(1945 Moravský Písek)
signováno a datováno vpravo dole, na reversu autorský štítek, rámováno
Technika: olej na kartonu, datace: 1994
Šířka: 98 cm, výška: 71 cm, rámování: 82,5 x 110,5
Konec dražby: 13.05.2024 20:06 SELČ
Zbývá: 12d 10h 0m 34s
Vyvolávací cena: 7 500 Kč