Studie Franty Urbana
Autor: Marie Urbanová - Zahradnická
(1868 Praha - 1945 Praha)
Na reversu autorský přípis a datace. Paspartováno, zaskleno a rámováno.
Technika: kresba, datace: 1942
Šířka: 32 cm, výška: 22 cm, rámování: 38 x 48 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 11.09.2024 20:11 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč