Zimní krajina
Autor: Gustav Reiter
(1895 ? - ? ?)
signováno a datováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně, datace: 1931
Šířka: 86,5 cm, výška: 68 cm, rámování: 79 x 96,5
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 12.09.2024 20:40 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 400 Kč