V přístavu
Autor: Jaromír Wíšo
(1909 Praha - 1992 Praha)
signováno a datováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na plátně, datace: 1979
Šířka: 65,5 cm, výška: 50 cm, rámování: 52,5 x 68
Konec dražby: 03.06.2024 21:34 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 4 000 Kč