Námaha
Autor: Grgeljac Zlatko
Signováno a datováno, zespodu autorský štítek
Technika: dřevořez, datace: 1975
Šířka: 21 cm, výška: 25 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 11.09.2024 20:07 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč