Dům

Autor: Richard Lauda
(1873 Jistebnice - 1929 Tábor)

Signováno a datováno vpravo dole, zaskleno a rámováno.
Technika: dřevořez, datace: 1920
Šířka: 21,5 cm, výška: 19 cm, rámování: 23 x 26

Konec dražby: 09.09.2024 21:27 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 300 Kč