113. Písař
Autor: Richard Lauda
(1873 Jistebnice - 1929 Tábor)
Paspartováno, zaskleno a rámováno.
Technika: lept
Šířka: 21 cm, výška: 27,5 cm, rámování: 55 x 47 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 09.10.2024 20:37 SELČ
Zbývá: 18d 8h 42m 10s
Vyvolávací cena: 500 Kč