Pláž
Autor: Leonard Wiedh
(1866 - 1938)
signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 70 cm, výška: 40 cm, rámování: 55 x 85
Konec dražby: 21.08.2024 20:13 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 500 Kč