Kotvící lodě
Autor: Eric Lundgren
(1907 - 2001)
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 62 cm, výška: 52,5 cm, rámování: 65,5 x 75,5
Konec dražby: 10.07.2024 21:33 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 900 Kč