Studie těl, konvolut 2ks
Autor: Mary Ann Tollin-Verde
(1903 Linköping, Švédsko - 1993 farnost Hägerstens ve Stokholmu, Švédsko)
Signováno vpravo dole, zaskleno a rámováno.
Technika: kresba
Šířka: 22 - 24 cm, výška: 30 - 41,5 cm, rámování: 32,5 - 43 x 23,5 - 27
Konec dražby: 21.08.2024 21:00 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč