Hrající dívka na kytaru
Autor: Toralf Jergill
(1909 Norsko - 1995 Strömstad, Švédsko)
Signováno vpravo dole, rámováno.
Technika: olej na plátně
Šířka: 61,5 cm, výška: 50 cm, rámování: 60,5 x 72
Konec dražby: 21.08.2024 20:16 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč