Dívka u krbu
Autor: Toralf Jergill
(1909 Norsko - 1995 Strömstad, Švédsko)
Signováno vlevo dole, rámováno.
Technika: olej na plátně
Šířka: 54,5 cm, výška: 65,5 cm, rámování: 87 x 76
Konec dražby: 21.08.2024 20:15 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč