Chlapes s kloboučkem
Autor: Vincent Plesnivý
(1879 Praha - 1944 Praha)
Signováno a datováno vpravo nahoře, paspartováno, zaskleno a rámováno.
Technika: akvarel, datace: 1909
Šířka: 29,5 cm, výška: 46 cm, rámování: 59 x 41 cm
Konec dražby: 09.09.2024 21:28 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 400 Kč