51. U stolu
Autor: Karel Šimůnek
(1869 Beroun - 1942 Praha)
Signováno vpravo dole, zaskleno a rámováno.
Technika: kvaš
Šířka: 18 cm, výška: 25 cm, rámování: 33,5 x 27 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 07.10.2024 20:16 SELČ
Zbývá: 17d 17h 32m 1s
Vyvolávací cena: 1 500 Kč