Loď připlouvající k ostrovu
Autor: Karel Šimůnek
(1869 Beroun - 1942 Praha)
signováno vpravo, paspartováno, zaskleno, zarámováno
Technika: akvarel
Šířka: 23 cm, výška: 18,5 cm, rámování: 47 x 37
Konec dražby: 12.09.2024 20:15 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 100 Kč