Davídek - Zimní krajina
Signováno vpravo dole, rámováno.
Technika: olej na překližce
Šířka: 45 cm, výška: 34 cm, rámování: 41,5 x 53 cm
Konec dražby: 04.06.2024 20:16 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 600 Kč