Práce na záhonu
Autor: Alois Moravec
(1899 Chyšky - 1987 Praha)
signováno vlevo dole
Technika: olej na plátně, materiál: fixováno na kartonu
Šířka: 40 cm, výška: 46 cm, rámování: 56,5 x 50,5 cm
Konec dražby: 09.09.2024 21:42 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč