249. Konvolut 3 grafik
Autor: Alois Moravec
(1899 Chyšky - 1987 Praha)
Prokop Holý, signováno vpravo dole pod grafikou
PF 1966, signováno vpravo dole
Ex libris Pavel Janeček, signováno tužkou vpravo dole
Materiál: různé techniky
Šířka: 10,5 a 17,5 cm, výška: 8 a 27 cm, rámování: volné listy
Konec dražby: 09.10.2024 21:22 SELČ
Zbývá: 18d 8h 45m 38s
Vyvolávací cena: 1 500 Kč