151. U Pesara
Autor: Alois Moravec
(1899 Chyšky - 1987 Praha)
signováno a datováno vlevo dole, zaskleno, rámováno
Technika: kombinovaná technika, datace: 1966
Šířka: 28,5 cm, výška: 19,5 cm, rámování: 30 x 39
Konec dražby: 09.10.2024 20:50 SELČ
Zbývá: 18d 6h 58m 0s
Vyvolávací cena: 500 Kč