Podzimní den v Katrinelunds Trädgard
Autor: Sven Moell
(1894 Švédsko - 1974 Švédsko)
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na sololitu
Šířka: 38,5 cm, výška: 55 cm, rámování: 65 x 48,5 cm
Konec dražby: 05.06.2024 21:08 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 000 Kč