92. Snopy
Autor: Karel Kupka
(1905 Manětín - 1971 Teplice)
signováno datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Technika: akvarel, datace: 1948
Šířka: 41 cm, výška: 30 cm, rámování: 51 x 61,5 cm
Konec dražby: 08.10.2024 20:30 SELČ
Zbývá: 17d 7h 49m 17s
Vyvolávací cena: 1 000 Kč