Léto
Autor: Arkadij Rodinovič Solovjev
(1902 Kalupe, Lotyšsko - ? ?)
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na překližce
Šířka: 29 cm, výška: 21 cm, rámování: 30,5 x 38,5
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 12.09.2024 20:36 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 700 Kč