Břízky u řeky
Autor: R. Rybníček
(? ?)
Signováno vpravo dole, rámováno.
Technika: olej na plátně
Šířka: 58 cm, výška: 46 cm, rámování: 54 x 65 cm
Konec dražby: 04.06.2024 21:36 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 700 Kč