48. Akt
Autor: Jaroslav Štika
(1906 Praha - 1940 Praha)
Signováno vlevo dole, zaskleno a rámováno.
Technika: kresba
Šířka: 20 cm, výška: 29 cm, rámování: 45,5 x 33,5 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 09.10.2024 20:15 SELČ
Zbývá: 18d 8h 29m 27s
Vyvolávací cena: 500 Kč