236. Tanečnice v kroji
Autor: Jaroslav Štika
(1906 Praha - 1940 Praha)
signováno vpravo dole, paspartováno
Šířka: 31 cm, výška: 39 cm, rámování: 57 x 46,5
Konec dražby: 09.10.2024 21:18 SELČ
Zbývá: 18d 7h 23m 54s
Vyvolávací cena: 1 500 Kč